TV Programma
svētdiena, 12. Maijs
00:00
Futbols
Górnik Zabrze pret PGE FKS Stal Mielec
PKO BP EKSTRAKLASA 32. kārtas spēle (11.05.2024.)
02:00
Programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Futbols
Cracovia pret Widzew Łódź
PKO BP EKSTRAKLASA 25. kārtas spēle (16.03.2024.)
08:00
Cīņu sports
#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku
#SpēkaPodkāsts ar Jāni Eisaku (07.05.2024.)
09:30
Motosports
MXF Podkāsts ep. 208
MX Podkāsts (07.05.2024.)
11:00
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape STUDIJA
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
11:30
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 1. brauciens, MX65 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
11:55
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 1. brauciens, MX85 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
12:25
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 1. brauciens, MX125 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
13:00
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 1. brauciens, MX1/MX2 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
13:30
Motoru sports
F1LV Podkāsts Se.5 Ep. 6
F1LV Podkāsts kopā ar Aldi Putniņu un Jāni Vanku (06.05.2024.)
14:30
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 2. brauciens, MX65 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
14:55
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 2. brauciens, MX85 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
15:25
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 2. brauciens, MX125 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
16:00
Motokross
TIEŠRAIDE: Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, - Ape, 2. brauciens, MX1/MX2 klase
Latvijas čempionāta motokrosā, 2024. gada sezona (12.05.2024.)
16:30
Futbols
TIEŠRAIDE: Widzew Łódź pret KGHM Zagłębie Lubin (no 30. minūtes)
PKO BP EKSTRAKLASA 32. kārtas spēle (12.05.2024.)
17:55
Spīdvejs
Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
Spīdveja raidījums ar Anatoliju Kreipānu
18:25
Futbols
TIEŠRAIDE: Lech Poznań pret Legia Warszawa
PKO BP EKSTRAKLASA 32. kārtas spēle (12.05.2024.)
20:30
Loka šaušana
European Championships, - Essen, Germany, Compound mixed team and individual finals
Eiropas čempionāts loka šaušanā no Esenas, Vācijā (12.05.2024.)
23:00
Loka šaušana
European Championships, - Essen, Germany, Recurve team finals
Eiropas čempionāts loka šaušanā no Esenas, Vācijā (12.05.2024.)