TV Programma

sestdiena, 17. Oktobris

00:00

Cīņas sports

#SpēkaPodcast ar Jāni Eisaku

Jāņa Eisaka podkāsts par spēka un cīņas sporta veidiem (16.10.2020.)

SPEKA PODCAST

01:00

Sports

"Hattrick" ep. 4

Iknedēļas raidījums par sportu ar interesantiem viesiem un vadītāju Armandu Puči (12.10.2020.)

HATTRICK

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Futbols

Valmiera FC pret FK Jelgava

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 15. spēļu kārta (23.08.2020.)

optibet-virsliga

08:00

Motosports

MX Podkāsts ep. 34

MX Podkāsts (13.10.2020.)

mxf

09:40

Basketbols

Fifth Quarter ep. 4

ACB Liga Endesa 2020./2021. gada sezonas spēļu apskats (05.10.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

10:00

Handbols

PSG pret Elverum

VELUX EHF grupu turnīra 5. kārtas spēle 2020./2021. gada regulārajā sezonā (15.10.2020.)

EHF CHAMPIONS LEAGUE

11:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

12:00

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.69

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (12.10.2020.)

swh-vakars

12:55

Futbols

FK Ventspils pret Valmiera FC

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 21. spēļu kārta (02.10.2020.)

optibet-virsliga

15:00

Futbols

TIEŠRAIDE BFC Daugavpils pret FK Metta

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 22. spēļu kārta (17.10.2020.)

optibet-virsliga

17:00

Basketbols

TIEŠRAIDE VEF Rīga pret BK Ventspils

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (17.10.2020.)

lat-est-pafbet

19:00

Basketbols

TIEŠRAIDE Morabanc Andorra pret San Pablo Burgos

ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 6. kārtas spēle (17.10.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

21:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 33

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (12.10.2020.)

UDENSZELLI

22:00

Basketbols

VEF Rīga pret BK Ventspils

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (17.10.2020.)

lat-est-pafbet