TV Programma

sestdiena, 10. Oktobris

00:00

Motokross

MXGP of Europe (ITA), MX GP klases 1. brauciens

MXGP of Città di Mantova , 11. pasaules kausa posms motokrosā 2020 (04.10.2020.)

MX GP

01:00

Motokross

MXGP of Europe (ITA), MX GP klases 2. brauciens

MXGP of Città di Mantova , 11. pasaules kausa posms motokrosā 2020 (04.10.2020.)

MX GP

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

ACB Copa Del Rey 2. pusfināls: Unicaja pret Morabanc Andorra

ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (15.02.2020.)

ACB SUPERCOPA 2019

08:00

Motoru sports

F1LV Podkāsts ep. 90

F1LV Podkāsts (05.10.2020.)

F1 LV PODKASTS

09:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 32

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (05.10.2020.)

UDENSZELLI

10:00

Sports

"Hattrick" ep. 3

Iknedēļas raidījums par sportu ar interesantiem viesiem un vadītāju Armandu Puči (05.10.2020.)

HATTRICK

11:00

Cīņas sports

#SpēkaPodcast ar Jāni Eisaku

Jāņa Eisaka podkāsts par spēka un cīņas sporta veidiem (09.10.2020.)

SPEKA PODCAST

12:00

Futbols

FK Ventspils pret Valmiera FC

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 20. spēļu kārta (03.10.2020.)

optibet-virsliga

14:00

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.68

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (28.09.2020.)

swh-vakars

15:00

Basketbols

Valmiera Glass ViA pret Bk Ogre

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (07.10.2020.)

lat-est-pafbet

16:55

Basketbols

TIEŠRAIDE VEF Rīga pret Valmiera Glass ViA

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (10.10.2020.)

lat-est-pafbet

19:00

Motoru sports

F1LV Podkāsts ep. 90

F1LV Podkāsts (05.10.2020.)

F1 LV PODKASTS

20:00

Futbols

FK Ventspils pret Valmiera FC

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 20. spēļu kārta (02.10.2020.)

optibet-virsliga

22:00

Basketbols

VEF Rīga pret Valmiera Glass ViA

Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (10.10.2020.)

lat-est-pafbet