TV Programma

svētdiena, 20. Septembris

00:00

Basketbols

Iberostar Tenerife pret Filou Oostende

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas izslēgšanas spēles (16.09.2020.)

fiba2

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Futbols

FK Tukums 2000/TSS pret FK Liepāja

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 16. spēļu kārta (29.08.2020.)

optibet-virsliga

08:00

Basketbols

Iberostar Tenerife pret Filou Oostende

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada sezonas izslēgšanas spēles (16.09.2020.)

fiba2

10:00

Basketbols

Fifth Quarter finālfāze ep. 2

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas spēļu apskats

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

10:20

Motokross

TIEŠRAIDE Latvijas čempionāta 5. posms motokrosā no Dobeles STUDIJA

Latvijas čempionāts motokrosā 5. posms no Dobeles 2020 (20.09.2020.)

LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERACIJA

11:10

Motokross

TIEŠRAIDE Latvijas čempionāta 5. posms motokrosā no Dobeles

Latvijas čempionāts motokrosā 5. posms no Dobeles 2020 (20.09.2020.)

LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERACIJA

14:45

Motokross

TIEŠRAIDE Latvijas čempionāta 5. posms motokrosā no Dobeles STUDIJA

Latvijas čempionāts motokrosā 5. posms no Dobeles 2020 (20.09.2020.)

LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERACIJA

15:10

Motokross

TIEŠRAIDE Latvijas čempionāta 5. posms motokrosā no Dobeles

Latvijas čempionāts motokrosā 5. posms no Dobeles 2020 (20.09.2020.)

LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERACIJA

18:35

Motokross

TIEŠRAIDE Latvijas čempionāta 5. posms motokrosā no Dobeles STUDIJA

Latvijas čempionāts motokrosā 5. posms no Dobeles 2020 (20.09.2020.)

LATVIJAS MOTOSPORTA FEDERACIJA

18:55

Futbols

TIEŠRAIDE Riga FC pret Valmiera FC

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 18. spēļu kārta (20.09.2020.)

optibet-virsliga

21:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 29

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (14.09.2020.)

22:00

Basketbols

TD Systems Baskonia pret Valencia Basket

ACB Liga Endesa 2020./2021. gada regulārās sezonas 1. kārtas spēle (20.09.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS