TV Programma

pirmdiena, 29. Jūnijs

00:00

Futbols

RFS pret Spartaks

Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 3. spēļu kārta (25.06.2020.)

optibet-virsliga

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Handbols

THW Kiel pret PGE VIVE Kielce

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 1. kārta (15.09.2019.)

velux-handball

08:00

Basketbols

ACB Liga Endesa 1. pusfināls: Barcelona pret San Pablo Burgos

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

10:00

Basketbols

ACB Liga Endesa 2. pusfināls: Valencia Basket pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

12:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/4fināls 1: Kvapilova/Kubickova pret Heidrich/Vergé-Dépré

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (09.08.2019.)

beach-cev

13:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/4fināls 2: Wojtasik/Kociolek pret Stubbe, J./van Iersel

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (09.08.2019.)

beach-cev

14:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/4fināls 3: Ittlinger/Laboureur pret Graudiņa/Kravčenoka

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (09.08.2019.)

beach-cev

15:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/4fināls 4: Menegatti/Orsi Toth pret Liliana/Elsa

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (09.08.2019.)

beach-cev

16:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/2fināls 1: Liliana/Elsa pret Graudina/Kravcenoka

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (10.08.2019.)

beach-cev

17:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, 1/2fināls 2: Wojtasik/Kociolek pret Heidrich/Vergé-Dépré

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (10.08.2019.)

beach-cev

18:00

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, spēle par 3. vietu SIEVIETES: Liliana/Elsa pret Heidrich/Vergé-Dépré

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (10.08.2019.)

beach-cev

19:10

Pludm.volejbols

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL EUROPEAN FINAL-Moscow, spēle par 1. vietu SIEVIETES: Graudina/Kravcenoka pret Wojtasik/Kociolek

2019 CEV BEACH VOLLEYBALL Eiropas čempionāts no Maskavas, Krievijā (10.08.2019.)

beach-cev

20:00

Basketbols

ACB Liga Endesa 1. pusfināls: Barcelona pret San Pablo Burgos

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

22:00

Basketbols

ACB Liga Endesa 2. pusfināls: Valencia Basket pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS