TV Programma

trešdiena, 10. Jūnijs

00:00

Futbols

FK Metta pret Valmiera Glass ViA

Optibet Futbola Virslīgas 2019.gada sezonas 9. spēļu kārta (27.04.2019.)

optibet-virsliga

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

ERA Nymburk pret VEF Rīga

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 10. kārta (07.01.2020.)

fiba2

08:00

Basketbols

Monbus Obradoiro pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 8. kārta (10.11.2019.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

10:00

Basketbols

Real Madrid pret Unicaja

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 8. kārta (10.11.2019.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

12:00

E-sports

A grupa: Čehija pret Dānija

Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (12.05.2020.)

E-HOKEJA PASAULES CEMPIONATS

13:00

E-sports

B grupa: ASV pret Norvēģija

Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (12.05.2020.)

E-HOKEJA PASAULES CEMPIONATS

13:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

14:00

E-sports

C grupa: Vācija pret Latvija

Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (13.05.2020.)

E-HOKEJA PASAULES CEMPIONATS

14:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

15:00

E-sports

D grupa: Šveice pret Slovākija

Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (13.05.2020.)

E-HOKEJA PASAULES CEMPIONATS

16:00

Motosports

MX Podkāsts 18

MX Podkāsts (09.06.2020.)

mxf

17:40

Amerikāņu futbols

"100 jardi ar Pafbet" Ep. 2

Raidījums par amerikāņu futbola sadarbībā ar Pafbet

100 JARDI ar PAFBET

18:00

Futbols

Bordeaux pret FK Ventspils

UEFA Europa League kvalifikācijas otrās kārtas 2. spēle (02.08.2018.)

uefa-europa

20:00

E-sports

TIEŠRAIDE "Harald Schlegelmilh GT3 Digitalās autošosejas kauss"

Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes, autošosejas 1. posms (10.06.2020.)

E-AUTOSPORTS H S KAUSS

22:00

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.51

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (08.06.2020.)

swh-vakars

23:00

Motosports

MX Podkāsts 18

MX Podkāsts (09.06.2020.)

mxf