TV Programma
pirmdiena, 06. Aprīlis
00:00
Volejbols
Lega Pallavolo Seria A FINĀLS 1. spēle
Lega Pallavolo Seria A sezona 2018./2019. gada sezona, izlsēgšanas spēles (1.05.2019.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Basketbols
San Pablo Burgos pret FC Barcelona Lassa
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 16. kārta (04.01.2019.)
08:00
Basketbols
PLAY-OFF: VEF Rīga pret BK Ogre 1. spēle
Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (20.04.2019.)
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/best4sport_tv/classes/Tools.php on line 552
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 144
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 152
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 153
10:00
Basketbols
"Ūdenszeļļi" Ep. 21
Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (16.03.2020.)
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/best4sport_tv/classes/Tools.php on line 552
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 144
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 152
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 153
11:00
E-Futbols
Spēle par 1.vietu: S. Nechyporenko (BFC Daugavpils) pret J. Novikovs (FK Metta)
Ghetto Football FIFA 20 Virslīgas klubu kauss (02.04.2020)
12:00
Teniss
Latvija pret Slovākiju 1. dienas 1. vienspēle : Aļona Ostapenko pret Rebecca Sramkova
Federāciju kauss tenisā, Pasaules 2. grupas Pirmā raunda spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2019.)
15:55
Teniss
Latvija pret Slovākiju 1. dienas 2. vienspēle : Anastasija Sevastova pret Anna Karolina Schmiedlova
Federāciju kauss tenisā, Pasaules 2. grupas Pirmā raunda spēles no Rīgas, Latvijā (09.02.2019.)
17:50
Teniss
Latvija pret Slovākiju 2. dienas 1. vienspēle : Anastasija Sevastova pret Rebecca Sramkova
Federāciju kauss tenisā, Pasaules 2. grupas Pirmā raunda spēles no Rīgas, Latvijā (10.02.2019.)
20:15
Teniss
Latvija pret Slovākiju 2. dienas dubultspēle: Ostapenko/Marcinkēviča pret Mihalikova/Schmiedlova
Federāciju kauss tenisā, Pasaules 2. grupas Pirmā raunda spēles no Rīgas, Latvijā (10.02.2019.)
22:00
Futbols
FK Ventspils pret Gzira (Malta)
UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtas 1. spēle (25.07.2019.)