TV Programma

trešdiena, 25. Marts

00:00

Basketbols

Real Madrid pret FC Barcelona Lassa

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 25. kārta (22.03.2020.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

FC Barcelona Lassa pret RETAbet Bilbao Basket

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 16. kārta (12.01.2019.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

08:00

Handbols

SG Flensburg-Handewitt pret MOL-Pick Szeged

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (19.02.2020.)

velux-handball

09:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

10:00

Handbols

Telekom Veszprém HC pret Montpellier HB

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (22.02.2020.)

velux-handball

11:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

12:00

Teniss

WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 1. dienas 1. vienspēle: Aļona Ostapenko pret Andrea Petkovič

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (19.04.2019.)

fed-cup

14:40

Motoru sports

F1LV PODKĀSTS

F1LV Podkāsts kopā ar Aldi Putniņu (25.03.2020)

formula1

15:50

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 21

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (23.03.2020.)

udenszelli_2019

16:50

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.24

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

17:05

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

17:20

Teniss

WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 2. dienas 1. vienspēle: Aļona Ostapenko pret Mona Barthel

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (19.04.2019.)

fed-cup

20:00

Teniss

WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 2. dienas dubultspēle: Ostapenko/Vismane pret Groenefeld/Petkovič

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (19.04.2019.)

fed-cup

21:40

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.25

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

22:00

Futbols

FK Liepāja pret Norrkoping (Zviedrija)

UEFA Eiropas līgas 2. kvalifikācijas kārtas 2. spēle (01.08.2019.)

uefa-europa