TV Programma

piektdiena, 14. Februāris

00:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.21

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

00:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

01:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 16

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (10.02.2020.)

udenszelli_2019

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

Club Joventut Badalona pret Casademont Zaragoza

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 17. kārta (18.01.2019.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

08:00

Basketbols

1. ceturtdaļfināls: FC Barcelona Lassa pret Valencia Basket Club

ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (13.02.2020.)

ACB SUPERCOPA 2019

10:00

Basketbols

1. ceturtdaļfināls: Real Madrid pret RETAbet Bilbao Basket

ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (13.02.2020.)

ACB SUPERCOPA 2019

12:00

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.21

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

12:25

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

12:30

Kamaniņu sports

TIEŠRAIDE 49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā sprints divniekiem

49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā 2020 (14.02.2020.)

kamaninas

12:55

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.21

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

13:20

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

13:25

Kamaniņu sports

TIEŠRAIDE 49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā sprints sievietēm

49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā 2020 (14.02.2020.)

kamaninas

13:50

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.21

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

14:15

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

14:20

Kamaniņu sports

TIEŠRAIDE 49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā sprints vīriešiem

49. FIL Pasaules čempionāts kamanās no Sočiem, Krievijā 2020 (14.02.2020.)

kamaninas

14:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

15:00

Sports

SWH Vakara sporta stunda ep.35

Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (10.02.2020.)

swh-vakars

16:00

Teniss

TIEŠRAIDE Ladies Trophy Open 1/4fināls 3

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (14.02.2020.)

wta-tennis

18:00

Teniss

TIEŠRAIDE Ladies Trophy Open 1/4fināls 4

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (14.02.2020.)

wta-tennis

19:55

Basketbols

TIEŠRAIDE 3. ceturtdaļfināls: Iberostar Tenerife pret Morabanc Andorra

ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (14.02.2020.)

ACB SUPERCOPA 2019

22:00

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.21

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

22:25

Basketbols

TIEŠRAIDE 4. ceturtdaļfināls: Unicaja pret Casademont Zaragoza

ACB Karaļa kauss 2020 no Malagas, Spānijā (14.02.2020.)

ACB SUPERCOPA 2019