TV Programma

otrdiena, 21. Janvāris

00:00

Teniss

Adelaide International FINĀLS Ashleigh Barty (Austrālija) pret Dayana Yastremska (Ukraina)

Adelaide International 2019 tenisa turnīrs no Austrālijas (18.01.2020.)

wta-tennis

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:30

Teniss

Brisbane International 2. dienas 3. spēle: Samantha Stosur (Austrālija) pret Madison Keys (ASV)

Brisbane International 2019 tenisa turnīrs no Austrālijas (08.01.2020.)

wta-tennis

08:00

Basketbols

Gaziantep pret VEF Rīga

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 11. kārta (15.01.2020.)

fiba2

10:00

Basketbols

Anwil Wloclawek pret Hapoel Bank Yahav Jerusalem

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 11. kārta (15.01.2020.)

fiba2

12:00

Kamaniņu sports

5. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Lillehameres, Norvēgījā vīriešu 1. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Lillehameres, Norvēģijā (19.01.2020.)

kamaninas

13:15

Kamaniņu sports

5. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Lillehameres, Norvēgījā vīriešu 2. brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Lillehameres, Norvēģijā (19.01.2020.)

kamaninas

14:30

Kamaniņu sports

5. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Lillehameres, Norvēgījā komandu brauciens

Viessmann Pasaules kausa posms kamanās 2019./2020. gada sezonā no Lillehameres, Norvēģijā (19.01.2020.)

kamaninas

15:40

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.17

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2019./2020. gada sezonā

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

15:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

16:00

Teniss

Adelaide International 3. dienas 5. spēle: Belinda Benčič (Šveice) pret Julia Goerges (Vācija)

Adelaide International 2019 tenisa turnīrs no Austrālijas (13.01.2020.)

wta-tennis

18:00

Basketbols

Jūrmala Betsafe pret BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Pafbet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (18.01.2020.)

lat-est-pafbet

20:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep. 13

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (20.01.2020.)

udenszelli_2019

21:00

Basketbols

TIEŠRAIDE Brose Bamberg pret VEF Rīga

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 12. kārta (21.01.2020.)

fiba2

23:00

Teniss

Adelaide International FINĀLS: Ashleigh Barty (Austrālija) pret Dayana Yastremska (Ukraina)

Adelaide International 2019 tenisa turnīrs no Austrālijas (18.01.2020.)

wta-tennis