TV Programma

otrdiena, 03. Decembris

00:00

Handbols

HC Vardar pret Telekom Veszprém HC

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 10. kārta (01.12.2019.)

velux-handball

01:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

Monbus Obradoiro pret Kirolbet Baskonia

ACB Liga Endesa 2019./2020. gada regulārās sezonas 8. kārta (10.11.2019.)

LIGA_ENDESA_SVAIGUMINS

08:00

Handbols

THW Kiel pret Montpellier HB

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 10. kārta (30.11.2019.)

velux-handball

09:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

10:00

Handbols

HC Vardar pret Telekom Veszprém HC

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 10. kārta (01.12.2019.)

velux-handball

11:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

12:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep.7

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 4. sezona (02.12.2019.)

udenszelli_2019

13:00

Slēpošana

LIVIGNO PROLOGUE, - 35 KM CLASSIC TECHNIQUE, sievietes

Visma Ski Classics slēpošanas seriāls, 2. posms no Livigno (01.12.2019.)

SKI CLASSICS

15:00

Slēpošana

LIVIGNO PROLOGUE, - 35 KM CLASSIC TECHNIQUE, vīrieši

Visma Ski Classics slēpošanas seriāls, 2. posms no Livigno (01.12.2019.)

SKI CLASSICS

17:00

Basketbols

Valmiera Glass ViA pret BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Pafbet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle (30.11.2019.)

lat-est-pafbet

18:55

Hokejs

TIEŠRAIDE 1/4fināls 1.spēle: Mountfield HK pret EV Zug

Čempionu hokeja līgas 2019./2020. gada sezonas, izslēgšanas spēles (03.12.2019.)

chl

21:15

Hokejs

TIEŠRAIDE 1/4fināls 1.spēle: Lausanne HC pret Lulea Hockey

Čempionu hokeja līgas 2019./2020. gada sezonas, izslēgšanas spēles (03.12.2019.)

chl