TV Programma

sestdiena, 20. Aprīlis

00:00

Slēpošana

Ski Classics IX 70 km, - Yllas, Somija

Visma Ski Classics IX slēpošanas seriāls 2018./2019. gadā (13.04.2019.)

SKI CLASSICS

04:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

FC Barcelona Lassa pret Movistar Estudiantes

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada regulārā sezona (18.03.2019.)

Liga_Endesa_logo

08:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.21

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (15.04.2019.)

KOSMODRONS_WEB

09:00

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.25

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

Liga_Endesa_logo

09:25

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

09:30

Teniss

WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 1. dienas 1. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (19.04.2019.)

fed-cup

12:00

Teniss

WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 1. dienas 2. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (19.04.2019.)

fed-cup

14:30

Teniss

TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 2. dienas 1. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (20.04.2019.)

fed-cup

17:00

Teniss

TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju 2. dienas 2. vienspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (20.04.2019.)

fed-cup

19:00

Teniss

TIEŠRAIDE WORLD GROUP play-off, Latvija pret Vāciju dubultspēle

Federāciju kauss tenisā, Pasaules grupas izslēgšanas spēles no Rīgas, Latvijā (20.04.2019.)

fed-cup

21:30

Basketbols

PLAY-OFF: VEF Rīga pret BK Ogre 1. spēle

Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (21.04.2019.)

lbl-olybet

23:30

Sports

"Kosmodroms" Ep.21

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (15.04.2019.)

KOSMODRONS_WEB