TV Programma

pirmdiena, 18. Marts

00:00

Basketbols

1/8 fināls: Umana Reyer Venezia pret Nizhny Novgorod

FIBA Čempionu līgas 2018./2019. gada sezonās izslēgšanas spēles, 1/8 fināls 2. spēle (12.03.2019.)

fiba2

02:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.20

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

Liga_Endesa_logo

02:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

03:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

programma

06:00

Basketbols

Copa Del Rey izcīņa: Iberostar Tenerife pret Unicaja

ACB Karaļa kausa izcīņa basketbolā 2018./2019. gada sezonā (14.02.2019.)

Liga_Endesa_logo

08:00

Basketbols

UCAM Murcia CB pret Tecnyconta Zaragoza

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada regulārā sezona (17.03.2019.)

Liga_Endesa_logo

10:00

Basketbols

FC Barcelona Lassa pret Movistar Estudiantes

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada regulārā sezona (17.03.2019.)

Liga_Endesa_logo

12:00

Basketbols

BK Ventspils pret BK Liepāja

Olybet LAT-EST Basketbola līgas 2018./2019. gada regulārās sezonas spēle (16.03.2019.)

123f93cb092fb26fc2a7ae8e48bc36f25a5ce0e0

14:30

Basketbols

New York Knicks pret Los Angeles Lakers

NBA regulārās sezonas spēle 2018./2019. gada sezonā (17.03.2019.)

NBA LOGO

17:00

Handbols

TBV Lemgo Lippe pret Rhein-Neckar Lowen

DKB Handball Bundesliga 2018./2019. gada sezona (17.03.2019.)

929eeb81e1f65d46308eda8d1208c2d0554cc8d2

18:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

5MINUTE

19:00

Futbols

Valmiera Glass ViA pret BFC Daugavpils

Optibet Futbola Virslīgas 2019. gada sezonas 2. spēļu kārta (17.03.2019.)

optibet-virsliga

21:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.17

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (18.03.2019.)

KOSMODRONS_WEB

22:00

Teniss

BNP Paribas Open FINĀLS

BNP Paribas Open 2019 tenisa turnīrs no Indianvelsas (17.03.2019.)

35781e076065e3b197903f96fd5a8bfd0748d75a