TV Programma

otrdiena, 29. Janvāris

00:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.16

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

00:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

01:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.10

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (28.01.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Handbols

Bergischer HC pret Rhein Neckar Lowen

DKB Handball Bundesliga 2018./2019. gada sezona 10. spēļu kārta (01.11.2018..)

07:45

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

08:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.10

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (28.01.2019.)

09:00

Kamaniņu sports

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā no Vinterbergas divnieku 1. brauciens

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā 2019 gadā no Vinterbergas 2. diena (26.01.2019.)

10:15

Kamaniņu sports

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā no Vinterbergas divnieku 2. brauciens

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā 2019 gadā no Vinterbergas 2. diena (26.01.2019.)

11:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.10

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (28.01.2019.)

12:00

Teniss

TIEŠRAIDE St Petersburg Premier Ladies Trophy 1. dienas 1. spēle

"St. Petersburg Premier Ladies Trophy" tenisa turnīrs 2019 (29.01.2019.)

14:00

Kamaniņu sports

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā no Vinterbergas sieviešu 1. brauciens

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā 2019 gadā no Vinterbergas 2. diena (26.01.2019.)

15:35

Kamaniņu sports

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā no Vinterbergas sieviešu 2. brauciens

48. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā 2019 gadā no Vinterbergas 2. diena (26.01.2019.)

16:25

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.17

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

16:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

17:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.10

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (28.01.2019.)

18:00

Basketbols

TIEŠRAIDE Nizhny Novgorod pret BK Ventspils

FIBA Eirolīgas grupu turnīra 13. kārtas spēle 2018./2019. gada sezonā (29.01.2019.)

20:00

Basketbols

TIEŠRAIDE "Ūdenszeļļi" Ep.14

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 3. sezona (29.01.2019.)

21:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.10

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (28.01.2019.)

22:00

Teniss

St Petersburg Premier Ladies Trophy 1. dienas 1. spēle

"St. Petersburg Premier Ladies Trophy" tenisa turnīrs 2019 (29.01.2019.)