TV Programma

otrdiena, 15. Janvāris

00:00

Teniss

Sydney Premier International FINĀLS

Sydney Premier International 2018 (11.01.2018)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Handbols

Bergischer HC pret Rhein Neckar Lowen

DKB Handball Bundesliga 2018./2019. gada sezona 10. spēļu kārta (01.11.2018..)

07:45

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

08:00

Teniss

Sydney Premier International 1/2 fināla spēle 1

Sydney Premier International 2018 (11.01.2018)

10:00

Teniss

Sydney Premier International 1/2 fināla spēle 2

Sydney Premier International 2018 (11.01.2018)

12:00

Kamaniņu sports

6. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Siguldas vīriešu 1. brauciens

Viessmann Pasaules kauss kamaniņu sportā 2018./2019. gada sezonā 6. posms (13.01.2019.)

13:15

Kamaniņu sports

6. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Siguldas vīriešu 2. brauciens

Viessmann Pasaules kauss kamaniņu sportā 2018./2019. gada sezonā 6. posms (13.01.2019.)

13:30

Kamaniņu sports

6. Viessmann Pasaules kausa posms kamanās no Siguldas komandu brauciens

Viessmann Pasaules kauss kamaniņu sportā 2018./2019. gada sezonā 6. posms (13.01.2019.)

14:40

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.14

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

14:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

15:00

Basketbols

Miami Heat pret Memphis Grizzlies

NBA regulārās sesonas spēle 2018./2019. gada sezonā (13.01.2019.)

17:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.14

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

17:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

18:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.8

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Viktoriju Kamazu (14.01.2019.)

18:55

Basketbols

TIEŠRAIDE BK Ventspils pret Le Mans

FIBA Čempionu līgas 2018./2019. gada sezona, grupu turnīra 11. spēļu kārta (15.01.2019.)

21:00

Basketbols

TIEŠRAIDE "Ūdenszeļļi" Ep.12

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 3. sezona (15.01.2019.)

22:00

Hokejs

1/2 fināls atbildes spēle: Plzen pret Frolunda Indians

Čempionu Hokeja līgas 2018./2019. gada sezonas izslēgšanas spēles, pusfināls (15.01.2019.)