TV Programma

trešdiena, 12. Decembris

01:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep.9

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 3. sezona (11.12.2018.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

Herbalife Gran Canaria pret Iberostar Tenerife

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada regulārā sezona (10.11.2018.)

08:00

Basketbols

Telenet Giants Antwerp pret BC Lietkabelis

FIBA Čempionu līgas 2018./2019. gada sezona, grupu turnīra 8. spēļu kārta (11.12.2018.)

10:00

Basketbols

Tsmoki Minsk pret VEF Rīga

VTB Vienotās līgas spēle 2018./2019. gada sezonā (08.12.2018.)

12:00

Basketbols

"Ūdenszeļļi" Ep.9

Iknedēļas raidījums par NBA basketbolu 3. sezona (11.12.2018.)

13:00

Sports

"Kosmodroms" Ep.5

Raidījums par sporta aktualitātēm kopā ar Artūru Šēnhofu un Vikoriju Kamazu (10.12.2018.)

14:00

Ekstrēmais sports

Red Bull Crashed Ice 1. posms Yokohoma 2018

Red Bull Crashed Ice 2018 sacensību seriāls (08.12.2018.)

16:00

Basketbols

Betsafe Jūrmala pret BK Ventspils

Olybet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle 2018./2019. gada sezonā (08.12.2018.)

18:00

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.10

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

18:25

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

18:30

Basketbols

TIEŠRAIDE Valmiera Glass ViA pret VEF Rīga

Olybet LAT-EST Basketbola līgas regulārās sezonas spēle 2018./2019. gada sezonā (12.12.2018.)

21:05

programma

V.Freidenfelda sporta kluba-internāta atklāšana

V.Freidenfelda Latvijas brīvās cīņās sporta kluba-internāta atklāšanas ceremonija

21:30

Basketbols

Anwil pret BK Ventspils

FIBA Čempionu līgas 2018./2019. gada sezona, grupu turnīra 8. spēļu kārta (12.12.2018.)

23:30

Basketbols

ACB Liga Endesa Fifth Quarter ep.10

Iknedēļas apskats par Spānijas ACB līgu basketbolā 2018./2019. gada sezonā

23:55

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu