46. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā vīriešiem noslēdzies ar Fēliksa Loha uzvaru.

46. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā vīriešiem noslēdzies ar Fēliksa Loha uzvaru, kas viņam tā jau ir piektā Pasaules čempionātos un straujiem soļiem tuvojas Armīna Cīglera rekordiem!

Smagojas laikapstākļos un specifiskajā Kēnigzes trasē smagnēji gāja Latvijas sportistiem, pirmajā braucienā Kivlenieks startēja pirmais un piedzīvoja kritienu, Rozītis aizvadīja stabilu braucienu ierindojoties 12. vietā, Dārznieks ierindojās 21. vietā, Mauriņam nepaveicās ar starta numuru un startējot kā trīsdesmit septītais ierindojās 26. vietā, tieši aiz braucējiem, kas var startēt otrajā braucienā.

Otrajā braucienā uz starta devās divi Latvijas sportisti ar 5. starta numuru Dārznieks, bet ar 14. starta numuru Rozītis.

Dārzniekam pirmā trases daļa izdevās lieliski, diemžēl otrajā daļā piedzīvoja kritienu un līdz finišam nenonāca, toties Rozītis iepriecināja Latvijas fanus otro braucienu aizvadot lieliski, uzrādot 7. laiku braucienā un kopumā 46. FIL Pasaules čempionātā izcīnot augstvērtīgo 10. vietu.

Komentāri

Nav komentāru

Komentēt

Jums ir jāpieslēdzas, lai komentētu.