TV Programma
piektdiena, 10. Jūlijs
00:30
E-sports
"Harald Schlegelmilh GT3 Digitalās autošosejas kauss" 3. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes, autošosejas 3. posms (01.07.2020.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/best4sport_tv/classes/Tools.php on line 552
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 143
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 144
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 152
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/best4sport_tv/classes/Mvc.php on line 153
06:00
Handbols
Cocks pret TATRAN Prerov
VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 3. kārta (25.09.2019.)
08:00
E-sports
Rolanda Dūdas 90`to DTM kauss 1. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes (08.07.2020.)
09:30
E-sports
"Harald Schlegelmilh GT3 Digitalās autošosejas kauss" 3. posms
Latvijas Oficiālās digitālā autosporta sacīkstes, autošosejas 3. posms (01.07.2020.)
11:00
Sports
SWH Vakara sporta stunda ep.55
Radio SWH Vakara sporta stunda ar Anatoliju Kreipānu un Edgaru Barbaku (06.07.2020.)
12:00
Basketbols
San Pablo Burgos pret Morabanc Andorra
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)
14:00
Basketbols
Herbalife Gran Canaria pret Valencia Basket
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)
16:00
Basketbols
Real Madrid pret Casademont Zaragoza
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, B grupa 5. kārta (26.06.2020.)
18:00
Futbols
FK Liepāja pret Valmiera FC
Optibet Futbola Virslīgas 2020.gada sezonas 6. spēļu kārta (08.07.2020.)
20:00
Basketbols
ACB Liga Endesa 1. pusfināls: FC Barcelona Lassa pret San Pablo Burgos
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)
22:00
Basketbols
ACB Liga Endesa 2. pusfināls: Kirolbet Baskonia pret Valencia
ACB Liga Endesa 2019./2020. gada sezonas finālturnīrs, PUSFINĀLS (28.06.2020.)