TV Programma
pirmdiena, 01. Jūnijs
00:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā: spēle par 3. vietu
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
01:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā: FINĀLS
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
02:00
programma
Best4sportTV programma
Best4sportTV programma
06:00
Basketbols
Iberostar Tenerife pret Brose Bamberg
FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 7. kārta (03.12.2019.)
08:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā: spēle par 3. vietu
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
09:00
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā: FINĀLS
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)
10:00
Motoru sports
MX GP of Netherland 1. brauciens
MX GP 2020. gada sezona (08.03.2020.)
11:00
Motoru sports
MX GP of Netherland 2. brauciens
MX GP 2020. gada sezona (08.03.2020.)
12:00
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Kārlis Ozoliņš pret Mohamed Safwat
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
14:17
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Karim-Mohamed Maamoun
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
16:00
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Gulbis/Ozoliņš pret Safwat/Maamoun
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
17:36
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Ernests Gulbis pret Mohamed Safwat
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
19:20
Teniss
WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte: Roberts Štrombahs pret Amr Elsayed Abdou Ahmed Mohamed
Davis Cup WORLD GROUP II PLAY-OFF ROUND, Latvija pret Ēģipte no Lielupes, Jūrmalā (06.03.2020.)
20:50
Motoru sports
Motoru sporta "5 minūte"
Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu
21:00
E-sports
Valmiera Glass ViA pret BK Liepāja
Pafbet Latvijas-Igaunijas e-sporta basketbola līga (12.05.2020.)
21:40
E-sports
Latvijas Universitāte pret BK Ogre
Pafbet Latvijas-Igaunijas e-sporta basketbola līga (12.05.2020.)
22:25
E-sports
BK Ventspils pret VEF Rīga
Pafbet Latvijas-Igaunijas e-sporta basketbola līga (12.05.2020.)
23:15
E-sports
Pasaules čempionāts e-hokejā: FINĀLS
Pasaules čempionāts e-hokejā starp Latvijas hokejistiem, grupu turnīrs 2020 (17.05.2020.)