TV Programma

pirmdiena, 24. Februāris

00:00

Handbols

SG Flensburg-Handewitt pret MOL-Pick Szeged

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (19.02.2020.)

01:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

Iberostar Tenerife pret Brose Bamberg

FIBA Čempionu līgas 2019./2020. gada regulārā sezona, 7. kārta (03.12.2019.)

08:00

Handbols

SG Flensburg-Handewitt pret MOL-Pick Szeged

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (19.02.2020.)

09:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

10:00

Handbols

Telekom Veszprém HC pret Montpellier HB

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (22.02.2020.)

11:50

Motoru sports

Motoru sporta "5 minūte"

Iknedēļas Alda Putniņa veidots apskats par motoru sportu

12:00

Teniss

Ladies Trophy Open 1. dienas 4. spēle: Kuznetsova (Krievija) pret Brady (ASV)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (11.02.2020.)

13:30

Teniss

Ladies Trophy Open 2. dienas 1. spēle: Ostapenko (Latvija) pret Cornet (Francija)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (12.02.2020.)

14:35

Teniss

Ladies Trophy Open 2. dienas 4. spēle: Kuznetsova (Krievija) pret Benčič (Šveice)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (12.02.2020.)

16:20

Teniss

Ladies Trophy Open 3. dienas 4. spēle: Bertens (Nīderlande) pret V.Kudermetova (Krievija)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (13.02.2020.)

17:20

Teniss

Ladies Trophy Open 1/4fināls 4: Bertens (Nīderlande) pret Potapova (Krievija)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (14.02.2020.)

18:25

Teniss

Ladies Trophy Open 1/2fināls 1: Sakkari (Grieķija) pret Rybakina (Kazahstāna)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (15.02.2020.)

20:20

Teniss

Ladies Trophy Open 1/2fināls 2: Bertens (Nīderlande) pret Alexandrova (Krievija)

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (15.02.2020.)

22:00

Teniss

Ladies Trophy Open FINĀLS: Bertens - Rybakina

Ladies Trophy Open tenisa turnīrs no Sanktpēterburgas, Krievijas 2020 (16.02.2020.)

23:30

Handbols

Telekom Veszprém HC pret Montpellier HB

VELUX Čempionu līga handbolā 2019./2020. gada regulārās sezonas 13. kārta (22.02.2020.)