TV Programma

otrdiena, 27. Augusts

00:00

Basketbols

CETURTDAĻFINĀLS: Real Madrid pret Baxi Manresa 1. spēle

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināli (30.05.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

PLAY-OFF: BK Ventspils pret Jūrmala Betsafe 1.spēle

Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (21.04.2019.)

08:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 3. vietu VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

09:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 3. vietu SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

10:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 1. vietu SIEVIETĒM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

11:00

Pludmales volejbols

FIVB Beach Volleyball World Tour 4-star -Moscow, spēle par 1. vietu VĪRIEŠIEM

FIVB Beach Volleyball World Tour 4 zvaigžņu posms no Maskavas 2019 (18.08.2019.)

12:00

Teniss

Rogers Cup powered by Montreal Bank 1/4fināls 1

Rogers Cup powered by Montreal Bank tenisa turnīrs no Monreālas, Kanādā (09.08.2019.)

14:00

Teniss

Rogers Cup powered by Montreal Bank 1/4fināls 2

Rogers Cup powered by Montreal Bank tenisa turnīrs no Monreālas, Kanādā (09.08.2019.)

16:00

Teniss

Rogers Cup powered by Montreal Bank 1/2fināls 1

Rogers Cup powered by Montreal Bank tenisa turnīrs no Monreālas, Kanādā (10.08.2019.)

18:00

Teniss

Rogers Cup powered by Montreal Bank 1/2fināls 2

Rogers Cup powered by Montreal Bank tenisa turnīrs no Monreālas, Kanādā (10.08.2019.)

20:00

Futbols

HJK Helsinki pret Riga FC

UEFA Eiropas līgas 3. kvalfikācijas kārtas atbildes spēle 2019./20120. gada sezonā (15.08.2019.)

22:00

Futbols

BFC Daugavpils pret FK Spartaks

Optibet Futbola Virslīgas 2019.gada sezonas 25. spēļu kārta (17.08.2019.)