TV Programma

otrdiena, 16. Jūlijs

00:00

Basketbols

CETURTDAĻFINĀLS: Real Madrid pret Baxi Manresa 1. spēle

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināli (30.05.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

PLAY-OFF: BK Ventspils pret Jūrmala Betsafe 1.spēle

Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (21.04.2019.)

08:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, B grupa, vīrieši, - Fijalek/Bryl (Polija) pret Bergmann/Harms (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

09:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, C grupa, sievietes, - Behrens/Tillmann (Vācija) pret Bausero/Rotti (Urugvaja)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

10:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, E grupa, sievietes, - Klineman/Ross (ASV) pret Xue/Wang X.X. (Ķina)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

11:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, E grupa, sievietes, - Borger/Sude (Vācija) pret Mendoza/Lolette (Nikaragva)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

12:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, A grupa, vīrieši, - Mol/Sorum (Brazīlija) pret Erdmann/Winter (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

13:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, D grupa, sievietes, - Ana Patricia/Rebecca (Brazīlija) pret Bienceck/Schneider (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

14:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, F grupa, vīrieši, - Dalhauser/Lucena (ASV) pret Saxton/O'Gorman (Kanāda)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

15:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 3. diena, J grupa, sievietes, - Maria Antonelli/Carol (Brazīlija) pret Kozuch/Ludwig (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (30.06.2019.)

16:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, D grupa, sievietes, - Bieneck/Schneider (Vācija) pret Nzayisenga/Judith (Ruanda)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

17:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, B grupa, sievietes, - Graudiņa/Kravčenoka (Latvija) pret Kortzinger/Schneider (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

18:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, L grupa, vīrieši, - Thole/J.Wickler (Vācija) pret Salemi B./A.Vakili (Irāna)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

19:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, F grupa, sievietes, - Agatha/Duda (Brazīlija) pret X.Y.Xia/Wang (Ķīna)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

20:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, J grupa, vīrieši, - Liamin/Myskiv (Krievija) pret Ehlers/Fluggen (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

21:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, G grupa, sievietes, - Clancy/Artacho Del Solar (Austrālija) pret Sweat/Walsh-Jennings (ASV)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

22:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, E grupa, sievietes, - Klineman/Ross (ASV) pret Borger/Sude (Vācija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)

23:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 4. diena, A grupa, sievietes, - Ittlinger/Laboureur (Vācija) pret Menegatti/Orsi Toth (Itālija)

FIVB Beach Volleyball World Championship 2019 no Hamburgas (01.07.2019.)