TV Programma

pirmdiena, 15. Jūlijs

00:00

Basketbols

CETURTDAĻFINĀLS: Valencia Basket Club pret Unicaja 1. spēle

ACB Liga Endesa 2018./2019. gada izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināli (31.05.2019.)

02:00

programma

Best4sportTV programma

Best4sportTV programma

06:00

Basketbols

PLAY-OFF: VEF Rīga pret BK Ogre 1. spēle

Olybet Latvijas Basketbola līgas 1/2 fināla 1. spēle (20.04.2019.)

08:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, sievietes, A grupa- Ittlinger/Labourer (Vācija) pret Michelle/Pati (Paragvaja)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

09:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, sievietes, B grupa, - Schutzenhofer/Plesiutschnig (Austrija) pret Kortzinger/Schneider (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

10:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, sievietes, G grupa, - Sweat/Walsh-Jennings (ASV) pret Stubbe/J.Van Iersel (Nīderlande)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

11:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, vīrieši, B grupa, - Pļaviņš/Točs (Latvija) pret Bergmann/Harms (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

12:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, sievietes, D grupa, - Liliana/Elsa (Spānija) pret Bieneck/Schneider (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

13:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, sievietesm J grupa, - Larsen/Stockman (ASV) pret Kozuch/Ludwig (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

14:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, A grupa, vīrieši, - Mol/Sorum (Norvēģija) pret Gonzalez/Reyes (Kuba)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

15:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 1. diena, A grupa, vīrieši. - Pedro Solberg/Vitor Felipa (Brazīlija) pret Erdmann/Winter (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (28.06.2019.)

16:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, L grupa, vīrieši, - Thole/ J. Wickler (Vācija) pret Kavalo/Ntagengwa (Ruanda)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

17:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, I grupa, vīrieši, - Evandro/Bruno Schmidt (Brazīlija) pret Durant/Schumann (Austrālija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

18:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, B gruoa, sievietes, - Kociolek/Wojtasik (Polija) pret Kortzinger/Schneider (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

19:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, C grupa, sievietes, - Behrens/Tillmann (Vācija) pret Heidrich/Verge-Depre (Šveice)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

20:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, A grupa, sievietes, - Ittlinger/Laboureur (Vācija) pret Megan/Nicole (Kanāda)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

21:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, J grupa, vīrieši, - Grimalt M./Grimalt J. (Čīle) pret Ehlers/Flugenn (Vācija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

22:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, H grupa, vīrieši, - Andre/George (Brazīlija) pret Seidl Rob./Waller (Austrija)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)

23:00

Pludmales volejbols

FIVB PČ, 2. diena, E grupa, sievietes, - Borger/Sude (Vācija) pret Xue/Wang X.X. (Ķina)

FIVB Pasaules čempionāts pludmales volejbolā 2019 no Hamburgas, Vācijā (29.06.2019.)